Кузня 17 століття та археологічні розкопки. У фортеці Кам’янця стартував історичний пікнік

Кузня 17 століття та археологічні розкопки. У фортеці Кам’янця стартував історичний пікнік
  • У Старому замку Кам’янця розпочався історичний пікнік для сімейного відпочинку.

Фото Олександра Заремби зі сторінки у мережі Facebook.

Кам’янчани та гості міста сьогодні, 30 квітня, відпочивали на історичному пікніку у Старому замку. Відвідувачі взяли участь у виготовленні стріл, печаток та фарбуванні тканини за давніми традиціями. Діти розважалися на імпоровізованих археологічних розкопках, де могли відчути себе шукачами старовини. Директор Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба зазначив на сторінці у мережі Facebook, що на заході можна було побачити похідну кузню 17 століття.

Окрім того у стінах фортеці туристи пробували себе у гончарному мистецтву, стріляли з лука та вчилися пекти хліб.

Свято триватиме також завтра. Зокрема, 1 травня містяни зможуть потрапити на попис групи гайдуків фортеці, поспостерігати за стройовими вправами, муштрою.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Фестивальний грудень. Чому варто приїхати до Кам’янця взимку? Фестивальний грудень. Чому варто приїхати до Кам’янця взимку?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up