Людям поважного віку підвищать пенсію по всій Україні

Людям поважного віку підвищать пенсію по всій Україні
  • Пенсійна реформа почне діяти з наступного місяця

Перерахунок здійснять всім пенсіонерам, чий розмір пенсій залежить від прожиткового мінімуму.

З 1 грудня 2018 розмір мінімальної пенсії в Україні підніметься до 1497 гривень, про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. "Перерахунок буде здійснений всім пенсіонерам, чий розмір пенсій залежить від прожиткового мінімуму", – зазначив Розенко.

Як додав посадовець, чергове підвищення пенсій також має відбутися з 1 січня.  Також, з 1 березня 2019 року осучаснять пенсії для 10 мільйонів людей похилого віку. "Виплати зростуть приблизно на 12-17%", - підкреслив Розенко.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up