Людям поважного віку підвищать пенсію по всій Україні

Людям поважного віку підвищать пенсію по всій Україні
  • Пенсійна реформа почне діяти з наступного місяця

Перерахунок здійснять всім пенсіонерам, чий розмір пенсій залежить від прожиткового мінімуму.

З 1 грудня 2018 розмір мінімальної пенсії в Україні підніметься до 1497 гривень, про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. "Перерахунок буде здійснений всім пенсіонерам, чий розмір пенсій залежить від прожиткового мінімуму", – зазначив Розенко.

Як додав посадовець, чергове підвищення пенсій також має відбутися з 1 січня.  Також, з 1 березня 2019 року осучаснять пенсії для 10 мільйонів людей похилого віку. "Виплати зростуть приблизно на 12-17%", - підкреслив Розенко.

0
2
1
6
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Переможців визначено, нагороди роздано. У Кам’янці відбувся перший кінофест “Бруківка” Переможців визначено, нагороди роздано. У Кам’янці відбувся перший кінофест “Бруківка”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up