Медична реформа - про її реалізацію у Кам’янці

Медична реформа - про її реалізацію у Кам’янці
  • Сьогодні відбулася прес-конференція про підсумки державної реформи
  • в Кам’янці три сімейних лікарі і два педіатри набрали максимальну кількість пацієнтів, згідно з реформою
  • 47% кам’янчан підписали декларацію з лікарем

- В Україні угоди з сімейним лікарем уклали понад 18 мільйонів громадян. У Хмельницькій області 69% закладів підписали договір з Національною службою здоров’я України - каже заступник міського голови Вадим Савчук.

За інформацією головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Інни Клим, сьогодні проводиться персональне навчання медперсоналу з «Робочим кабінетом лікаря». Повідомляють на сайті міської ради. Упродовж цього року у Центрі завершили забезпечення амбулаторій комп’ютерами, підключенням до Інтернету, впровадили систему «Медікс», придбали меблі і побутову техніку, виконали ремонт закладів.

- Вже у жовтні почнуть нове фінансування медичних закладів. Кам’янчан і надалі закликають обирати лікарів й підписувати з ними декларації - каже начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк.

У наступному році планується, що зі спеціалізованих послуг введуть програму «Безкоштовна діагностика» і впровадять такі електронні інструменти, як медична карта, рецепти, направлення та лікарняний.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up