Медична реформа: які зміни чекають на пацієнтів у кам’янецьких лікарнях?

Медична реформа: які зміни чекають на пацієнтів у кам’янецьких лікарнях?
Ілюстративне фото з мережі Інтернет
  • В Україні продовжується реформування медичної сфери.
  • З нового року запрацює нова система лікування - будуть укладатися угоди між пацієнтами та лікарями.
  • Які зміни чекають на кам’янчан - дізнавалися журналісти “20 хвилин”.

 

Медичну реформу в Україні ухвалили 19 жовтня, а запрацювати вона повинна з 1 січня 2018 року. Відтепер між лікарями та пацієнтами буде укладатися угода: кожен зможе обирати терапевта, педіатра та сімейного лікаря на свій розсуд. До того ж, обслуговування не буде залежати від прописки. А зарплата лікаря буде співвідноситись відповідно до кількості пацієнтів, які захотіли у нього лікуватися.

Начальник управління охорони здоров’я Кам’янця-Подільського Пливанюк Юрій, у розмові із журналістами “20 хвилин”, коментує ситуацію:

“Угоди між пацієнтами та лікарями повинні укладатися уже з 1 січня, але у нас є проблема, вирішення якої залежить не від нас. Прийняття закону у Верховній Раді відклали, бо комусь захотілося його скасувати. Тепер чекаємо, коли його підпише Президент. Ситуація складається гнітюче, тому що до першого січня ну ніяк не встигнемо усе зробити, а угоди уже мають бути в дії. Не встигаємо по бюджету, а все решта планомірно іде до змін.”

Уточнюємо, як буде саме здійснюватися оплата лікарям за послуги, Юрій Васильович, розповідає, що все буде залежати від того, скільки у кожного лікаря буде зафіксовано пацієнтів. Щоб укласти угоду, пацієнт повинен написати заяву. Потім усі дані будуть вводитися у базу, яку буде опрацьовувати лікар. Угода підписуватиметься на рік. Також пацієнт може змінити лікаря, якщо буде не задоволений його роботою.

Діліться думками про зміни у медицині у коментарях.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина На святкування Нового року в Кам’янці передбачено майже 160 тисяч гривень На святкування Нового року в Кам’янці передбачено майже 160 тисяч гривень
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up