Мер Кам’янця знявся у шоу “Страсті за Ревізором”

Мер Кам’янця знявся у шоу “Страсті за Ревізором”
Фото із сайту міськради
  • Пригадуєте, мережу облетіла новина про те, що у Кам’янці побувала знімальна група шоу “Страсті за Ревізором”?
  • А вчора, 12 вересня, мер Кам’янця - Подільського Михайло Сімашкевич взяв участь у студійних зйомках цього шоу.

У серпні до Кам’янця - Подільського завітала знімальна група шоу, яке транслюються на “новому каналі”, - “Страсті за Ревізором”. Ведуча Олена Філонова разом із Михайлом Сімашкевичем роздивлялась Стару фортецю та музей мініатюр “Замки України”. А вчора, 12 вересня, мер Кам’янця взяв участь у зйомках  програми “Страсті за Ревізором” у студії шоу. Як інформує прес-служба міської ради, міський голова говорив про  туристичний потенціал міста, а також мова йшла про ті заклади, де проводилася інспекція.

Незабаром кам’янчани побачать на екранах “Нового каналу”, що ж перевіряв “Ревізор” Микола Тищенко у місті. А також чому в місто приїжджала Олена Флонова зі “Страстями...”.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
keyboard_arrow_up