Мистецьке партнерство Кам'янця з Польщею триває

Мистецьке партнерство Кам'янця з Польщею триває
Фото: Міськрада
  • Кам’янчани вдруге стали учасниками художнього пленеру в Польщі.

Торік десять студентів Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв взяли участь у пленері «Зелене мистецтво-4», який проходив в польському містечку Голухів.

Тоді наші студенти з польськими однолітками відвідали майстер-класи майстрів образотворчого мистецтва та фотографії, розвивали творчу уяву та відточували професійну майстерність. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Цьогоріч польські партнери продовжили співпрацю. Нова група студентів у 2019 році матиме змогу стати учасниками художнього пленеру «Зелене мистецтво-5 – мистецтво Землі».

Упродовж десяти днів підлітки житимуть у замково-парковому комплексі та Лісовому культурному центрі Голухова. Там вони візьмуть участь у музейних уроках, майстер-класах, присвячених взаємодії людини й природи.

"Допомагає в організації міжнародного мистецького пленеру Художня галерея ім. Яна Тарасіна в м. Каліш, а в співфінансуванні  проєкту та підтримці обдарованої української молоді - Міністерство культури й національної спадщини Польщі та мерії Каліша.", йдеться у повідомленні.

Коментарі
keyboard_arrow_up