#Можливості: Грант для сплати навчання cтудентам в 2019-2020 роках

#Можливості: Грант для сплати навчання cтудентам в 2019-2020 роках
Фото з мережі Інтернет
  • Студентам Кам'янець-Подільських вишів, які навчаються на очній та заочній формах, пропонують взяти участь у конкурсі проекту Scholarship
  • Переможець отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському виші

Як повідомляє прес-служба мерії, навчання оплачують як в державних, так і в комерційних вишах для студентів очної та заочної форми, контрактників та бюджетників. Студенти, що навчаються за рахунок бюджету, можуть отримати сплату додаткового навчання.

Участь у конкурсі безкоштовна. Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 тисяч гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:
•    https://creditpanda.com.ua/ua-scholarship/
•    https://turbozaim.com.ua/grant-ua/
•    https://loomhosts.com/uk/scholarship-ua/

«Переглянути прес-конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q.Переглянути, як проходив Scholarship-2018 у минулому році, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг, можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/.   
Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: [email protected]», повідомляє оргкомітет проекту Scholarship в Україні.

Коментарі
keyboard_arrow_up