На фестиваль «Остання столиця» у Кам’янець приїдуть броньовики

На фестиваль «Остання столиця» у Кам’янець приїдуть броньовики
Реконструкція бою за Боярку, 17 березня 2018 року. Місто Боярка на Київщині.
  • Організатори фестивалю "Остання столиця" готують цікаві сюрпризи для гостей.

Організатори фестивалю «Остання столиця» вперше в Україні залучать до реконструкції подій початку 20 століття три броньовика «Остін» та дві машини. «Цікаво, що у 1919 році в армії УНР було всього 6 броньовиків», - підкреслюють на сайті Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Нагадаємо, військово-історичний фестиваль відбудеться у Кам’янці 24 та 25 серпня. Учасники дійства стануть свідками реконструкцій подій 1919 року, коли Кам’янець став тимчасово столицею УНР. У програмі заходу очікується муштра військових, видовищний бій та тактичні маневри.

Броньовик Остін 3-ї серії армії УНР

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up