У лікарню Кам'янця госпіталізували жінку хвору на ботулізм. Збудник був у домашній консерві

У лікарню Кам'янця госпіталізували жінку хвору на ботулізм. Збудник був у домашній консерві
фото з мережі Інтернет
  • На Дунаєвеччині 53-річна жінка заразилася ботулізмом.

До Кам′янець-Подільської ЦРЛ вночі 24 липня з діагнозом «ботулізм» у важкому стані потрапила мешканка Дунаєвеччини Хмельницької області. Жінка отруїлася консервою, що була виготовлена власноруч із м’яса кози. Симптоми проявилися через 6-8 годин після вживання продукту. Потерпілій надав допомогу 18-річний син. Черговий лікар відділення запідозрив у жінки ботулізм.

53-річна жінка вже не могла самостійно рухатись, практично нічого не бачила, нечітко вимовляла слова. Цьому стану передувала сильна блювота, «комок» в горлі, різке зниження тиску (аж до стану непритомності).

Проявились симптоми отруєння вже через 6-8 годин після вживання небезпечного продукту, повідомляють на сайті Хмельницького обласного лабораторного центру. Гостре та різке наростання вищезазначених симптомів свідчило про тяжке враження отрутою центральної нервової системи організму.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up