На скільки відсотків готовий профінансувати ремонт будинків у Кам`янці міський бюджет?

На скільки відсотків готовий профінансувати ремонт будинків у Кам`янці міський бюджет?
  • На засіданні виконавчого комітету у п`ятницю, 13 жовтня, обговорили програму фінансування ремонту будинків у Кам`янці.
  • Держслужбовці затвердили відсоткове співвідношення коштів між мешканцями будинків та міським бюджетом.

 

Програма капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків у Кам`янці-Подільському, яка була затверджена на виконавчому комітеті, буде реалізовуватися упродовж 2018-2020 років. Метою програми є організація нового підходу до капітального ремонту багатоквартирного житлового фонду усіх форм власності.

Відсоткові ставки співфінансування капітального ремонту будуть розподілятися таким чином:

  1. Для проведення протиаварійних заходів 90 % буде виділяти міський бюджет, а 10 % - мешканці будинку.

  2. Для ремонту системи електропостачання від міського бюджету фінансування буде здійснюватися на 80 %, а від мешканців будинку - на 20 %.

  3. Фінансування капітального ремонту шатрового даху ділиться на дві категорії - для одноповерхових будинків з міського бюджету буде виділятися 90 % коштів, а від жителів - 10 %. Для трьох і п`яти поверхових житлових приміщень фінасування здійснюватиметься на 80 % із міського бюджету і на 20 % від вкладень мешканців.

  4. Фінансування капітального ремонту м`яких покрівель буде здійсюватися на 80 % із міського бюджету і на 20 % від жителів.

  5. Виділення коштів на капітальний ремонт будинкового фасаду буде співвідноситися як 50 % на 50 % від бюджету та жителів.

  6. Розподіл часток співфінансування на капітальний ремонт ліфтів - 90 % від міського бюджету та 10 % від мешканців будинку.

Як запевнили доповідачі, аналіз показав, що якби ця програма діяла у 2017 році, то економічний ефект для бюджету становив 469 тисяч гривень. Під час обговорення було прийнято до уваги, що програмою не передбачений ремонт системи водотеплопостачання, цю проблему взяли до уваги і її буде включено у загальний перелік пізніше.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина До Кам’янця завітала Посол Франції в Україні. Ізабель Дюмон передала саперам захисне спорядження До Кам’янця завітала Посол Франції в Україні. Ізабель Дюмон передала саперам захисне спорядження
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up