На скільки відсотків готовий профінансувати ремонт будинків у Кам`янці міський бюджет?

  • На засіданні виконавчого комітету у п`ятницю, 13 жовтня, обговорили програму фінансування ремонту будинків у Кам`янці.
  • Держслужбовці затвердили відсоткове співвідношення коштів між мешканцями будинків та міським бюджетом.

 

На скільки відсотків готовий профінансувати ремонт будинків у Кам`янці міський бюджет?

Програма капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків у Кам`янці-Подільському, яка була затверджена на виконавчому комітеті, буде реалізовуватися упродовж 2018-2020 років. Метою програми є організація нового підходу до капітального ремонту багатоквартирного житлового фонду усіх форм власності.

Відсоткові ставки співфінансування капітального ремонту будуть розподілятися таким чином:

  1. Для проведення протиаварійних заходів 90 % буде виділяти міський бюджет, а 10 % - мешканці будинку.

  2. Для ремонту системи електропостачання від міського бюджету фінансування буде здійснюватися на 80 %, а від мешканців будинку - на 20 %.

  3. Фінансування капітального ремонту шатрового даху ділиться на дві категорії - для одноповерхових будинків з міського бюджету буде виділятися 90 % коштів, а від жителів - 10 %. Для трьох і п`яти поверхових житлових приміщень фінасування здійснюватиметься на 80 % із міського бюджету і на 20 % від вкладень мешканців.

  4. Фінансування капітального ремонту м`яких покрівель буде здійсюватися на 80 % із міського бюджету і на 20 % від жителів.

  5. Виділення коштів на капітальний ремонт будинкового фасаду буде співвідноситися як 50 % на 50 % від бюджету та жителів.

  6. Розподіл часток співфінансування на капітальний ремонт ліфтів - 90 % від міського бюджету та 10 % від мешканців будинку.

Як запевнили доповідачі, аналіз показав, що якби ця програма діяла у 2017 році, то економічний ефект для бюджету становив 469 тисяч гривень. Під час обговорення було прийнято до уваги, що програмою не передбачений ремонт системи водотеплопостачання, цю проблему взяли до уваги і її буде включено у загальний перелік пізніше.

Коментарі
13:14 Кам’янчанка стала жертвою псевдопрацівника банку 12:10 У Кам’янці відбудеться «Фортеця-фест-2018» 11:53 Кам'янчан запрошують на благодійну виставу для підтримки 8-річного Дениса Пастушка 10:33 Кам’янчанину, який затримав у своїй квартирі злодія, вручили відзнаку 21:14 В Україні очікується дощова погода. Прогноз на 24 травня у Кам’янці 17:00 На «тещиному язику» розпочали капітальний ремонт 16:50 У частині Кам’янця, 24 травня, буде відсутнє водопостачання 13:28 Антимонопольники вказали на бездіяльність виконкому Кам’янця 12:34 Фіктивна оренда квартири: 27-річний кам’янчанин став жертвою інтерент-шахрая 12:14 Автопробіг та пам’ятна молебень. Як у Кам’янці відзначають День героїв 10:56 Скільки кам’янчани відпочиватимуть на Трійцю 22:00 У Кам'янці сонячно та + 25. Погода на 23 травня 18:50 Суд встановив запобіжний захід заступнику начальнику кам’янецької поліції, якого піймали на хабарі

Внаслідок ремонтних робіт на тепломережах у частині Кам’янця буде відсутнє водопостачання.

В Україні буде три державних вихідних для святкування Трійці.

У Кам’янці чоловік перерахував гроші за зйом квартири шахраям.

Хмельницький антимонопольний комітет розглянув звернення кам'янчанина щодо діючих нормативів питного водопостачання у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up