Надзвичайники перевірили гідротехнічні споруди на Кам’янеччині

Надзвичайники перевірили гідротехнічні споруди на Кам’янеччині
Фото прес-служби
  • Традиційна перевірка, яка дозволяє знизити рівень небезпеки підйому рівнів води  
  • Одним із визначальних чинників безаварійного пропуску льодоходу та повені є справність гідроспоруд

13-14 лютого Кам’янець-Подільські надзвичайники спільно із представниками міськвиконкому та райдержадміністрації оглянули гідротехнічні споруди у селі Цибулівка (Цибулівська ГЕС) та Кам’янці-Подільському. Саме ці споруди потрапляють у зону впливу шкідливої дії паводку, льодоходу та повені, повідомляє прес-служба ДСНС.

Під час огляду акцентували увагу на стан напірних споруд, дамб, кріплень їх укосів, водоскидів, водозаборів та дренажних систем. Наразі рівень води у водоймах не досягає критичної позначки, його коливання відбувається у межах норми.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
keyboard_arrow_up