Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни

Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни
Фото прес-служби
  • Знайшли ручну гранату неподалік від села Боришківці Кам’янець-Подільського району

Вчора о другій годині дня піротехніки ДСНС в спеціально відведеному місці знищили  ручну гранату М-39 часів Другої Світової війни, яку знайшли за межами села Боришківці Кам’янець-Подільського району.

"Шановні громадяни, дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим паче, - не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!", повідомляє прес-служба ДСНС Хмельниччини.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Де у Кам’янці не буде води? Де у Кам’янці не буде води?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up