Наслідки буревію для Жванецької ОТГ (ФОТО)

Наслідки буревію для Жванецької ОТГ (ФОТО)
Фото прес-служби
  • Вітер пошкодив дахи, лінії електромереж і зламав дерева

Учора, 11 березня, по всій Україні пронісся буревій. Через сильні шквали вітру у Кам’янці впало 10 дерев, зірвало дах з теплового блоку та попадали дерева де-не-де на території Кам’янеччини.

Стихія нашкодила та у Жванецькій ОТГ.

Вітер пошкодив дахи, лінії електромереж і зламав дерева, повідомляє прес-служба Жванецької ОТГ у мережі Facebook. Чергова команда надзвичайників ліквідувала наслідки негоди. Прибирали ж вулиці працівники КП «Ластовецьке» та активно розчищали повалені дерева, ремонтували пошкоджені паркани у парках нашої громади.

Фото прес-служби
Фото прес-служби
Фото прес-служби
Фото прес-служби

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up