Недопалок цигарки спричинив пожежу на вулиці Руська

Недопалок цигарки спричинив пожежу на вулиці Руська
Фото прес-служби
  • Вчора вранці надзвичайники гасили допоміжні споруди на вулиці Руська

Вчора о 11:18 надзвичайники 6 підрозділу поїхали гасити пожежу допоміжних споруд на вулиці Руська у Кам’янці-Подільському.

Як повідомляє прес-служби ДСНС міста, розвідка встановила, що площа пожежі сягнула близько 12 квадратних метрів, існує ймовірність поширення вогню на поруч розташовані будівлі.

Рятувальники локалізували пожежу о 11:24 та ліквідували за дві хвилини. Причиною загоряння послугувала необережність під час куріння.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up