Новий шостий маршрут, застосування піротехніки і відвідини школярами музею - засідання виконкому

Новий шостий маршрут, застосування піротехніки і відвідини школярами музею - засідання виконкому
  • Члени і членкині виконкому востаннє цьогоріч провели засідання на, якому обговорили питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста

Cьогодні відбулося останнє цьогоріч засідання виконавчого комітету. Члени і членкині розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста, серед яких питання, що стосувалися дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах; зарахування на квартирний облік тощо.
Як зазначає прес-служба міської ради, депутати погодили заборону використання піротехнічних засобів та публічне відтворення окремих аудіовізуальних творів на території міста на період проведення операції об'єднаних сил і здійснення технологічної накатки маршруту №6 а "село Цибулівка - пологовий будинок".

Розглянули затвердження вартості платних послуг та вхідної плати на об'єктах музею-заповідника. Вхід безкоштовний для груп кам'янецьких школярів за попереднім домовленням і кожного першого понеділка місяця - для студентів середніх спеціальних навчальних закладів, ветеранів Другої світової, учасників бойових дій та пенсіонерів.

Нагадаємо, що музею-заповідника є у наявності і електроскутер, яким може скористатися кожен бажаючий під час екскурсій чи відвідування Старої фортеці. Такий подарунок зробив президент Всеукраїнської Громадської Організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» Андрій Шевцов.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up