Новий шостий маршрут, застосування піротехніки і відвідини школярами музею - засідання виконкому

Новий шостий маршрут, застосування піротехніки і відвідини школярами музею - засідання виконкому
  • Члени і членкині виконкому востаннє цьогоріч провели засідання на, якому обговорили питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста

Cьогодні відбулося останнє цьогоріч засідання виконавчого комітету. Члени і членкині розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста, серед яких питання, що стосувалися дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах; зарахування на квартирний облік тощо.
Як зазначає прес-служба міської ради, депутати погодили заборону використання піротехнічних засобів та публічне відтворення окремих аудіовізуальних творів на території міста на період проведення операції об'єднаних сил і здійснення технологічної накатки маршруту №6 а "село Цибулівка - пологовий будинок".

Розглянули затвердження вартості платних послуг та вхідної плати на об'єктах музею-заповідника. Вхід безкоштовний для груп кам'янецьких школярів за попереднім домовленням і кожного першого понеділка місяця - для студентів середніх спеціальних навчальних закладів, ветеранів Другої світової, учасників бойових дій та пенсіонерів.

Нагадаємо, що музею-заповідника є у наявності і електроскутер, яким може скористатися кожен бажаючий під час екскурсій чи відвідування Старої фортеці. Такий подарунок зробив президент Всеукраїнської Громадської Організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» Андрій Шевцов.

Коментарі
keyboard_arrow_up