Одружитися за добу можна у музеї в Кам’янці

Якщо хтось хоче узаконити свої стосунки та почуття за 24 години, то це можна зробити у кам’янець – подільському музеї. Церемонію можна провести у стінах Галереї мистецтв, у залах Ратуші та поруч із мурами Старої фортеці. 

Одружитися за добу можна у музеї в Кам’янці

Нагадаємо, стартував пілотний проект, котрий має на меті спробувати реєструвати шлюб закоханих за одну добу. Аби протестувати проект, обрали декілька українських міст. До переліку втрапив і Кам’янець – Подільський. Стартує  проекту уже 14 лютого 2017-го року.  Кам’янець – Подільський історичний музей-заповідник пропонує для цього свої локації.

Галерея мистецтв, знаходиться у затишному закутку Старого міста, по вулиці П’ятницька, 11. Полотна майстрів, вишукані вінтажні дзеркала, елітні серванти – це та багато іншого є у фондах Галереї мистецтв.

 Можна зорганізувати одруження у розкішних залах Ратуші, котра розмістилася у серці Старого міста, на площі Польський ринок, 1. Найстаріша ратуша України, до речі.

А, якщо кортить воістину королівського одруження, то можна  скористатися територією перлини туристичного Поділля -  Старої фортеці, по вулиці Замкова, 1.

Безпосереднім учасником проекту буде міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Особам, які бажають зареєструвати шлюб у такий короткий термін, необхідно укласти договір про надання відповідної послуги з Кам'янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником. Контактні телефони для запису на реєстрацію та консультацій: (03849) 2-55-33, 0676701268.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up