Освітянам Кам'янецької школи подарували набори для створення роботів

Освітянам Кам'янецької школи  подарували набори для створення роботів
  • Волонтери "Корпус миру" від уряду США подарували школі № 5 набори для створення і програмування роботів
  • Детальніше про те, хто волонтери і що вони подарували читайте у матеріалі

Сьогодні Кам'янець-Подільську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики  навідали представники  Корпусу Миру, волонтер Ешлі Емерсон у супроводі викладача факультету іноземної мови Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Оксани Литвинюк, повідомляє прес-служба управління освіти і науки Кам'янецької міської ради.

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка давно бере участь у міжнародних проектах і співпрацює з іноземними університетами. Виш не один рік успішно співпрацює із Корпусом миру, завдяки чому до Кам'янця час від часу приїжджають іноземці, які викладають пари студентам англійською та іншими мовами. Цьогоріч, гості вирішили зробити подарунок освітянам.

Викладач і волонтер навідалися до кам'янецької школи№ 5, чиїм учням і учасникам літнього табору з робототехніки подарували  три набори для створення і програмування роботів з необхідною літературою. Подарунки школі передав керівник проекту Джейсон Джозвек.

Нагадаємо, що Корпус Миру – це урядове агентство США, покликання якого зміцнення миру і дружби між народами світу.

Коментарі
keyboard_arrow_up