Педагоги України розглядають питання освіти у Кам’янці-Подільському

Педагоги України розглядають питання освіти у Кам’янці-Подільському
  • Вчора стартувала всеукраїнська нарада-тренінг для освітян

Вчора до Кам’янця-Подільського з'їхалися освітяни з різних міст України - Чернівців, Хмельницького, Кіровограду та інших. Для того, щоб впродовж трьох днів розглянути основні тенденції і напрямки реформування і модернізації вищої освіти, міжнародний освітній менеджмент. Повідомляють на сайті міської ради.

 Колеги-освітяни активно спілкуватимуться і обмінюватимуться досвідом. Привітав гостей і учасників всеукраїнської наради-тренінгу від імені міського голови його заступник Вадим Савчук. Від міської ради міста гості отримали невеликі подарунки на пам'ять про Кам'янець.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Батьківська рада просить внести зміни до розкладу руху комунального транспорту Батьківська рада просить внести зміни до розкладу руху комунального транспорту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up