Перевірка від Держпраці у травні. Які підприємства у Кам’янці та районі будуть інспектувати?

Перевірка від Держпраці у травні. Які підприємства у Кам’янці та районі будуть інспектувати?
Фото: nalog-briz.ru
  • Управління Держпраці щорічно здійснює планові перевірки підприємств.
  • Службовці виявляють нелегальних працівників.
  • У лютому в Кам’янці та Кам’янець-Подільському районі будуть перевіряти чотири об’єкти.

Управління Держпраці щорічно перевіряє підприємства на наявність нелегальних працівників та зарплати "в конвертах". У травні в Кам’янці та Кам’янець-Подільському районі відбудеться перевірка чотирьох підприємств, повідомляють на сайті управління.

Зокрема, 7 травня службовці відвідають комунальний об'єкт "НАДРА КАМ'ЯНЕЧЧИНИ", яке знаходиться за адресою Кам'янець-Подільський р-н, село Зіньківці, Стовбова, 32. У цей же день відбудеться перевірка ПП "Ватцо" у Кам'янці-Подільському по вулиці Маршала Харченко,  24 А.

16 травня інспектуватимуть Довжоцький будинок-інтернат у селі Довжок, Папаніна, 78.

А 29 травня відбудеться перевірка виробничого кооперативу "Спецрембуд", що знаходиться за адресою Кам’янець-Подільський р-н, село Гуменці, вулиця Хмельницьке шосе, 1а.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up