Перша леді країни Марина Порошенко відвідала навчальні заклади Кам’янця

  • Дружина Президента України приїздила до Кам’янця із робочим візитом.
  • Марина Порошенко підписала Меморандум для розвитку освіти дітей з особливими потребами.

 

Перша леді країни Марина Порошенко відвідала навчальні заклади Кам’янця
Фото із сайту міської ради

Перша леді країни Марина Порошенко сьогодні, 13 лютого, перебувала у Кам’янці-Подільському з робочим візитом. Відвідала НВК №13 та ЗОШ №12, де працює проект інклюзивної освіти. У цих навчальних закладах є спеціальні медіа-теки, за допомогою яких можна проводити заняття у ігровій формі.

Дружина Президента України підписала разом із держслужбовцями Кам’янця Меморандум про співпрацю для створення інклюзивно-ресурсних центрів у Кам’янецькому регіоні.

“В країні є чимало галузей, які потребують реформ, але маємо розуміти, що діти не чекають, бо у них одне дитинство і рік чи два повернути назад неможливо. Тому маємо дбати, щоб всі з дитячого садочка і до вісімнадцяти років були забезпечені освітою”, - висловила свою позицію Марина Порошенко.

Як повідомляють на сайті міської ради, проект інклюзивної освіти у місті працює за сприяння Благодійного фонду Порошенка.

 

Коментарі

У Кам’янці обвалилася частина муру Старої фортеці. Директор музею-заповіднику говорить, що про проблему знали ще у січні. Стіни,...

У Кам’янці 14 лютого відбулося відкриття виставки “Крізь твої очі”. Фотографії семи кам’янецьких митців, присвячені...

У найромантичніше свято року Кам’янець став місцем нового рекорду. 20 пар закоханих з усієї України взяли участь церемонії...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up