Піротехніки знищили гранату часів Другої світової війни

Піротехніки знищили гранату часів Другої світової війни
Фото прес-служби
  • Гранату виявили вчора у Кам'янці-Подільському

Сьогодні, 11 березня, о 13:00 піротехніки знищили гранату Ф-1 часів Другої світової війни, яку виявили вчора у Кам’янці-Подільському.

"Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає громадян неухильно дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше, не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!", повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня
Коментарі (1)
  • Андрей Козак

    В Кам'янці немає піротехніків. Піротехніки ДСНС знищили  гранату, знайдену у Кам'янці...
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up