Подаруй радість дітям-сиротам - візьми участь у благодійній акції

Подаруй радість дітям-сиротам - візьми участь у благодійній акції
  • Студенти Кам’янець-Подільського податкового коледжу до дня Святого Миколая оголошують збір речей

Студенти з податкового коледжу, до дня Святого Миколая і благодійної акції «Добро починається з тебе», вирішили порадувати дітей-сиріт і позбавлених батьківської опіки.

Молодь збирає теплий одяг, взуття, іграшки, канцелярію для дітей віком від 2 до 8 років. Долучитися до благодійності і допомогти студентам можуть кам’янчани до 19 грудня 2018 року.

Усе вищеперераховане, а також благодійні внески на солодкі подарунки дітям, передавати за адресою: вулиця Годованця, 1 (податковий коледж).

Номери координаторів:

063-924-82-18 – Роман

068-059-36-31 - Ольга

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up