Два дитячі садочки у Кам'янці відремонтували за 46 тисяч доларів

Уряд Японії за програмою «Кусаноне» надав 46 201 тисячі доларів США Дошкільним навчальним закладам № 2 та № 15

Проект виконаний у співпраці з Благодійним фондом «Ми Кам’янчани»  протягом минулого року. Мета проекту – покращення санітарно-гігієнічних умов перебування, виховання і навчання дітей.

Фото із сайту міської ради
Фото із сайту міської ради

У Дошкільному навчальному закладі № 2 утеплили фасади мінеральними плитами, замінено 42 вікна і балконні двері на енергоощадні, пошпакльовано та пофарбовано відкоси, замінено парапети. У іншому закладі  зроблено наступні роботи: штукатурку фасаду та цоколя; опорядження фасаду; улаштування парапетів, терас і ганків, улаштування дощової та побутової каналізації; у підвалі усунене протікання труб і лущення стін; встановлене 21 енергоощадне вікно.

Фото із сайту міської ради

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up