Поліцейські Кам’янця поінформували студентів про їх права

Поліцейські Кам’янця поінформували студентів про їх права
  • Студенти Кам’янця говорили з інспектором та юристом про права, обов’язки, відповідальність і воєнний стан

Протягом двох днів, 26-го і 27-го листопада, інспектор ювенальної превенції Кам’янець-Подільської поліції із юристом Богданою Яворницькою навідалися до студентської молоді Кам’янець-Подільського національного університету.

На зустріч із жінками прийшли студенти із десяти факультетів, щоб поспілкувалися на актуальні теми. Протягом бесіди присутні порушили проблеми сьогодення і обговорювали шляхи їх вирішення, чим підвищили свій рівень правової обізнаності.

Гості розповіли, що робити, коли ви стали свідком злочину – як впоратися зі стресом і рекомендовану послідовність дій. Крім того, брали до уваги і той випадок, коли вас можуть затримати: як не піддатися паніці і не погіршити ситуації.

Юрист та Інспектор, також, розповіли про «Відповідальність неповнолітніх» і «Правовий режим воєнного стану».
 

«Юриспруденція пронизує наше життя скрізь і усюди, незалежно від того яку ми обрали професію, хто ми за фахом, яку роботу виконуємо чи не працюємо взагалі. Насправді ми всі фактично щодня стикаємось із законами, просто усвідомлюють це не всі. Захистити свої права теж можуть далеко не всі. Тому отримали багато запитань від студентів і приємно, що молодь зацікавлена у своєму світлому майбутньому та усвідомлює, що незабаром саме вона, а не хто інший, буде брати безпосередню участь у формуванні долі України», йдеться у повідомленні ювенальної превенції поліції Кам’янця-Подільського.

Коментарі
keyboard_arrow_up