Поліцейські Кам'янця розробили алгоритм дій у випадку насильства у сім'ї

Поліцейські Кам'янця розробили алгоритм дій у випадку насильства у сім'ї
  • 8 жовтня в міській раді Кам'янця пройшла координаційна рада з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку , запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми за участі Кам'янець-Подільського відділу поліції.

Поліціянти мають працювати на випередження скоєння цих правопорушень.
За 9 місяців у Кам'янець-Подільському відділі поліції зареєстровали 168 звернень пов'язані з домашнім насильством. Про факти домашнього насильства інформують Департамент соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради. Повідомляють на сторінці Кам'янець-Подільського відділу поліції у Facebook.
Ситуація, коли домашнє насильство стало буденним явищем і завдає великої соціальної та моральної шкоди суспільсту. Виховання дітей в умовах насильства призводить до втрати життя та здоров'я, але й програмує нове покоління на насильство.
Розробили порядок взаємодії і алгоритм дій поліцейських під час розгляду заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства, здійснення профілактичних заходів з його попередження та забезпечення безумовного дотримання прав і свобод громадян.

Коментарі
keyboard_arrow_up