Поліцейські, юристи, депутати і громадські активісти Кам’янця працюють над паспортом безпеки міста
- У Кам’янці-Подільському одним із перших в Україні з’явиться паспорт безпеки міста
Вчора відбулась 4-х годинна коучинг-сесія, під час якої поліцейські, юристи, депутати і експерт працювали над структурою та наповненням безпекового паспорту громади.

Кам’янець-Подільський буде другим містом в Україні, яке виявило таку ініціативу і працює над власним паспортом безпеки.

- якість дорожнього покриття
- освітлення
- систематичне порушення громадського порядку в окремих мікрорайонах
Усі ці зауваження внесуть до паспорту і згідно з якими місцева влада і правоохоронці будуть коригувати свою роботу. Як повідомляє прес-служба поліції, планується, що з початку наступного року текст безпекового паспорта Кам’янця-Подільського буде затверджено і почнеться активна реалізація його положень.