Поліція вже місяць не може знайти 17-річного студента

  • Минув місяць, а 17-річного Костю Баришпольця досі не знайшли.
  • Хлопець ще 31 січня 2017 року вранці пішов із дому.
  • Звістки про нього немає досі.
Поліція вже місяць не може знайти 17-річного студента

Минув уже місяць від того дня, коли зник Костя Баришполець, студент Кам’янець – Подільського  коледжу харчової промисловості. Звістки про нього поки немає жодної. Удома ще з 31 січня не з’являвся.

Журналістів «20 хвилин» Руслана Марчук, інспектор сектору моніторингу Кам’янець – Подільського міського відділу поліції, запевнила, що пошуки 17-річного юнака продовжуються: 

 - Проводять негласні розшукові дії. Немає поки ніякої інформації. Надавали інформацію, що бачили його в Дунаївцях, в Шатаві бачили. Але конкретної інформації , де може бути його місце перебування, немає. Тримаємо це питання на контролі і з навчальним закладом, і з друзями. Можливо, він зайде на свою сторінку (у соцмережі), щоб із ним зв’язатися, - кажуть у поліції.

Нагадаємо, БАРИШПОЛЕЦЬ Костянтин проживає у селі Шатава, Дунаєвецького району. 31 січня 2017 року о 6.30 годині юнак вийшов із дому, ймовірно, поїхав на навчання до коледжу в Кам'янець. Але звісток про його місцезнаходження досі немає.

Сподіваємося, юнака все ж скоро знайдуть цілим та неушкодженим.

Коментарі

Щорічно в Україні проходить акція “За чисте довкілля”. У Кам’янці-Подільському також будуть прибирати місто. Кам’янчан...

На засіданні виконавчого комітету погодили програму ремонту доріг, тротуарів та внутрішньодворових проїздів.

Зловмисник проник до квартири проник та обікрав підсобне приміщення кам’янчанина.

Синоптики прогнозують на вихідні потепління. У Кам’янці також очікується сонце та плюсова температура.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up