Поліція вже місяць не може знайти 17-річного студента

Поліція вже місяць не може знайти 17-річного студента
  • Минув місяць, а 17-річного Костю Баришпольця досі не знайшли.
  • Хлопець ще 31 січня 2017 року вранці пішов із дому.
  • Звістки про нього немає досі.

Минув уже місяць від того дня, коли зник Костя Баришполець, студент Кам’янець – Подільського  коледжу харчової промисловості. Звістки про нього поки немає жодної. Удома ще з 31 січня не з’являвся.

Журналістів «20 хвилин» Руслана Марчук, інспектор сектору моніторингу Кам’янець – Подільського міського відділу поліції, запевнила, що пошуки 17-річного юнака продовжуються: 

 - Проводять негласні розшукові дії. Немає поки ніякої інформації. Надавали інформацію, що бачили його в Дунаївцях, в Шатаві бачили. Але конкретної інформації , де може бути його місце перебування, немає. Тримаємо це питання на контролі і з навчальним закладом, і з друзями. Можливо, він зайде на свою сторінку (у соцмережі), щоб із ним зв’язатися, - кажуть у поліції.

Нагадаємо, БАРИШПОЛЕЦЬ Костянтин проживає у селі Шатава, Дунаєвецького району. 31 січня 2017 року о 6.30 годині юнак вийшов із дому, ймовірно, поїхав на навчання до коледжу в Кам'янець. Але звісток про його місцезнаходження досі немає.

Сподіваємося, юнака все ж скоро знайдуть цілим та неушкодженим.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up