Поштова марка із кам’янецькою фортецею визнана однією із найкращих

  • Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова посіла третє місце у конкурсі поштових мініатюр.
Поштова марка із кам’янецькою фортецею визнана однією із найкращих
Фото зі сторінки у Фейсбук Михайла Сімашкевича

Поштова марка із фортецею визнана однією з кращих у серії «Краса і велич України. Хмельницька область». Конкурс на кращу поштову мініатюру України тривав з 1 лютого по 2 квітня 2018 року. Упродовж двох місяців проводилося анкетування серед поціновувачів українських знаків поштової оплати, щоб визначити три найкращі з погляду широкого загалу випуски та відзначити художників – їхніх авторів. Було опрацьовано 604 анкети, що надійшли на адресу конкурсу з різних куточків України та через Інтернет з пропозиціями щодо найкращих марок, блоків та малих аркушів 2017 року.

Цей випуск присвячено архітектурним та природним пам’яткам Хмельниччини, повідомляють на сайті міської ради. На одній із марок зображено і Кам’янець-Подільську фортецю – єдину в Україні, що збереглася майже в первозданному вигляді й вважається зразком найкращих фортифікацій Східної Європи.

Серія започаткована 2013 року і є однією з найвидатніших серій Укрпошти. Її дизайн створює Олександр Калмиков, член Національної спілки художників України, який працює в галузі графічного дизайну, живопису та графіки.

«Щойно мав приємну зустріч із представником "Укрпошти", який презентував найкращі поштові марки України 2017 року за результатами конкурсу і одна з них присвячена нашому місту.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова посіла третє місце. Красиве поповнення для колекцій філателістів.

А крім випуску цікавих марок, Укрпошта працює зараз над наданням такої послуги, як власна поштова марка у різних упаковках», - додав мер Кам’янця-Подільського на сторынцы у мережы Фейсбук.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up