Посол із Аргентини запропонував Кам’янцю співпрацю у економіці та сільському господарстві

Посол із Аргентини запропонував Кам’янцю співпрацю у економіці та сільському господарстві
  • У Кам’янець завітав Посол із Аргентини.

У Кам’янці-Подільському сьогодні, 19 липня, з робочим візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні пан Альберто Хосе Алонсо з дружиною.

До нашого міста він завітав з метою зустрічі з міським головою Михайлом Сімашкевичем. Під час розмови з мером відбулося обговорення політичної та економічної ситуації в обох країнах, можливість співпраці у сфері торгово-економічних відносин, ідеї щодо реалізації спільних проектів.

У Кам’янці Посла зацікавила історія міста та його туристичний потенціал, тож пан Альберто Хосе Алонсо оглянув місто більш детальніше у супроводі екскурсовода.

Про це повідомляє сайт міської ради.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні “Туалетне питання” Кам’янця - Подільського. У місті будують вбиральню за 300 тисяч гривень “Туалетне питання” Кам’янця - Подільського. У місті будують вбиральню за 300 тисяч гривень
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up