Пожежники сказали, чому загорівся колишній готель «Україна» в Кам’янці (ФОТО)

Пожежники сказали, чому загорівся колишній готель «Україна» в Кам’янці (ФОТО)
Фото очевидця
  • У Кам’янці сталося масштабне загоряння недобудованого приміщення колишнього готелю «Україна».
  • Стали відомі подробиці пожежі.

У мережі фейсбук 2 червня близько о 21:00 почали поширюватися фото масштабної пожежі у колишньому готелі «Україна». На місці події працювало три пожежні бригади, які ліквідовували вогонь з 21:10 і майже до десятої години, хоча конструкції на даху горіли ще довше. На разі відомо, що спалахнув дах будівлі, який був покритий легкозаймистим одуліновим матеріалом.

Причиною пожежі стала необережність у поводженні з вогнем, повідомив журналістам «20 хвилин» начальник Кам’янець-Подільського міськрайонного сектору, підполковник Стремінський Олексій. Він додав, що на даху були діти, які захоплюються тим, що забираються на високі будівлі, мабуть, вони і допустили цю пожежу.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up