Працівники кам'янецької школи врятували совеня

Працівники кам'янецької школи врятували совеня
Фото: НВК №3
  • Вчитель історії Олександр Горєлов повернув пернатого в дупло

10 травня, перехожі знайшли совеня неподалік від Кам'янець-Подільської школи №3 і звернулися до її працівників по допомогу. Проконсультувавшись з фахівцями, працівники нагодували та повернули його назад, на сосну, що росте у дворі закладу.

Операція по визначенню долі пташеняти завершилась успішно. Учні раділи, що сосна буде і надалі надійною домівкою для пернатого. Про це повідомляє прес-служба НВК №3.

"Щира подяка учителю історії Олександру Горєлову, який доклав чимало зусиль у порятунку птаха.", йдеться у повідомленні.

"Спокійні за дітей НВК № 3, де вчителі прищеплюють учням любов та турботу до навколишнього середовища", коментують ситуацію працівники Ювенальної превенції Кам'янця-Подільського.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі (1)
  • Natalia Boretskaya

    Яке симпатичне совеня!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up