Прокуратура Кам'янця подала у суд на заборговане товариство

Прокуратура Кам'янця подала у суд на заборговане товариство
  • Орендатори не належно сплачували податок, тому виникла заборгованість 
  • 340 тисяч гривень вимагає стягнути прокуратура до бюджету Кам’янця-Подільського

Працівники прокуратури встановили, що у 2010 році міська рада одному із товариств в оренду передала нежитлове приміщення комунальної власності у Кам’янці-Подільському.

Як зазначає прес-служба прокуратури Хмельниччини, нерухомість площею 3,5 тисячі квадратних метрів надали орендарю для молодіжно-розважального центру та кінозалу. Проте орендар неналежно сплачував орендну плату і виникли заборгованості перед місцевим бюджетом.

Прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення боргу.

Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, позов прокуратури про стягнення до бюджету м. Кам’янця-Подільського 340 тисяч гривень перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

 

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up