Прокуратура повернула землі Кам’янеччини вартістю майже один мільйон грн

Прокуратура повернула землі Кам’янеччини вартістю майже один мільйон грн
  • Йдеться про земельні ділянки Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району

Працівники прокуратури Хмельниччини добилися скасування рішення постанови Північно-західного апеляційного суду щодо витребування з незаконного володіння  юридичної особи на користь держави восьми земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 16 га.

Як зазначає прес-служба прокуратури, ринкова вартість цієї землі складає 960 тис. грн

«За фізичними особами зареєстровано право приватної власності на ці земельні ділянки, розташовані на території Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району», йдеться у повідомленні.

Головне управління Держгеокадастру області як розпорядник земель цієї категорії не приймало накази, що слугували підставою реєстрації права приватної власності на вказані ділянки. Тобто, земля вибула з власності держави.

Як повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді прокуратури області Андрій Гаврилик, за рішення суду вказані землі підлягають поверненню у державну власність.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі (1)
  • Анатолій

    А ще порядка 700га земель незаконо відібраних у працівників радгоспу Староушицький?
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up