Протягом наступного тижня у школах і дитсадках Кам'янця проведуть «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності»

Протягом наступного тижня у школах і дитсадках Кам'янця проведуть «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності»
  • З 12 по 16 листопада кам'янецькі школи долучаються до проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"

Хмельницька обласна держадміністрація рекомендує кам'янецьким школам і дитсадкам організувати низку заходів з нагоди проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Серед заходів радять провести олімпіаду з основ безпеки життєдіяльності серед учнів четвертих класів. Головна мета проведення заходів – вдосконалити знання та вміння школярів і дошкільнят.   
Щоб діти краще засвоїли правила безпеки працівники міської ради, а також навчально-консультаційного пункту Кам'янця-Подільського і навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельниччини просять батьків нагадувати дітям про правила власної та громадської  безпеки.

 

2
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Статус та захист прав — результати засідання комісії з питань захисту прав дитини Статус та захист прав — результати засідання комісії з питань захисту прав дитини
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up