Розглядають дві причини аварїі на залізниці під Кам’янцем

Розглядають дві причини аварїі на залізниці під Кам’янцем
Фото із сайту нацполіції у Хмельницькій області
  • Вчора, 27 травня, унаслідок зіткнення двох потягів на Кам’янеччині постраждало 6 осіб.
  • Комісія має дві версії причини, за яких сталася аварія вантажного та пасажирського потягів: з вини машиніста локомотива, або через те, що чергова по станції надала невірну інструкцію машиністу локомотива.
  • Група дітей, які їхали з Києва до Кам'янця у пасажирському потягу, вже повернулася до столиці.

Хто винен у тому, що два потяги зіткнулися – наразі встановлюють. Як йдеться на офіційному сайті «Укрзалізниці», є дві імовірні причини: машиніст вантажного поїзда проїхав на заборонений сигнал або невірна інструкція, яку надала машиністу локомотива чергова по станції.

Нагадаємо, вчора, 27 травня, о 5.55 годні на залізничній станції «Нігин», що у Кам’янець-Подільському районі, зіткнулися вантажний та пасажирський потяги. На сайті нацполіції інформують, що вантажний потяг зупинився для завантаження вапняковим каменем. У той момент саме рушав пасажирський потяг сполученням «Київ – Кам’янець-Подільський». На зупинці «Нігин» і сталася аварія.

У пасажирському потягу з Києва до Кам’янця їхали школярі  на екскурсію. Травмувалося внаслідок аварії 6 осіб, з яких 4 – діти.  За останніми даними, група дітей, вже повернулася до Києва.

Вчора, 27 травня, рух потягів до Кам'янця призупинили. Всі пасажири, хто мав їхати у напрямку до Кам’янця- Подільського або через Кам'янець до Чернівців, маючи на руках квитки, могли повернути їх у касу. «Укрзалізниця» компенсує вартість проїзду у повній сумі, адже пасажири здали квитки не власної ініціативи, а з вини залізниці.

Комісія «Укрзалізниці» продовжує розслідувати цей випадок.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) На яку погоду слід очікувати кам'янчанам цього тижня? На яку погоду слід очікувати кам'янчанам цього тижня?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up