Рятувальники Кам`янця допомогли медикам у транспортуванні важкохворої жінки

Рятувальники Кам`янця допомогли медикам у транспортуванні важкохворої жінки
фото з мережі інтернет
  • 63-річна жінка не могла самостійно рухатися.

До Служби порятунку «101» Кам`янця 24 вересня о 14:10 надійшло повідомлення від чергового швидкої допомоги. Медики просили знести важкохвору 63-річну кам’янчанку, яка не може самостійно рухатись. Проблема була також в тому, що вага хворої становила понад 150 кг.

Рятувальники за допомогою нош транспортували хвору до карети швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up