Сергій Притула: «Працюємо, панове». Шоумен передав кам’янецьким саперам водолазне спорядження

Сергій Притула: «Працюємо, панове». Шоумен передав кам’янецьким саперам водолазне спорядження
світлина із допису від Андрія Агєєва у facebook
  • Сергій Притула – відомий український шоумен, ведучий та жартівник. В Україні Притулу знають ще як активного волонтера, котрий допомагає українським військовим.
  • На днях шоумен передав для саперів Центру розмінування (що дислокується у Кам’янці – Подільському) два  сучасні комплекти водолазного спорядження.

Загалом Сергій Притула вже передав військовим саперам для підводних робіт шість комплектів загальною вартістю в 15 тисяч доларів США. Про це зауважив Начальник відділення водолазної підготовки Центру розмінування старший лейтенант Володимир Гуска.

Як йдеться у дописі на facebook від Андрія Агєєва, прес-офіцера ЗСУ,  25 лютого, шоумен знову передав для потреб Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України ще два комплекти водолазного спорядження.

- Попередні рази він особисто приїздив до Кам’янець-Подільського, аби передати нам спорядження. Зокрема під час крайнього візиту Сергія Дмитровича у вересні, ми провели ритуал посвячення його у водолази із повним зануренням, - наголосив старший лейтенант Володимир Гуска. – Цього разу через значну творчу завантаженість командир Центру полковник Володимир Родіков відрядив мене до столиці. Командування Центру, весь особовий склад засвідчує пану Притулі глибоку повагу, шану і вдячність за таку надзвичайно цінну допомогу. Що й казати, у Сергія Дмитровича слова з ділом не розходяться, пообіцяв – зробив.

Сергій Притула наголосив, що цим його допомога Центру розмінування не обмежується та просив переказати кам’янецьким саперам своє коронне: «Працюємо, панове!»

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці “Наш Формат” з Кам’янця переміг у “Тернопільській Лізі Сміху” “Наш Формат” з Кам’янця переміг у “Тернопільській Лізі Сміху”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up