Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця

Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця
  • Міська лікарня лікарня і перинатальний центр оновили свій інвентар.

Спочатку, Кам’янець-Подільський перинатальний центр отримав дитячі ліжка від німецького благодійного фонду «HOPE». Поділився цієї новиною на свохй сторінці у мережі Facebook заступник міського голови Вадим Савчук:

«Сьогодні за сприяння Костюка Вадима, Завадського Віталія та інших небайдужих кам‘янчан прибув уже другий за місяць гуманітарний вантаж з дитячими медичними ліжками»

Вчора ж, медики повідомили на своїй сторінці у Facebook, що:  «Нещодавно у відділеннях інтенсивної терапії та кардіології Кам’янець-Подільської міської лікарні з'явились меблі – спеціальні шафи для медикаментів, інструментарію, інших необхідних у роботі речей. Таку спонсорську допомогу надало лікарні приватне підприємство «Медобори Фарм» мережі аптек «DS». Медики завдячують директору Наталії Миколаївній».

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up