Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця

Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця
  • Міська лікарня лікарня і перинатальний центр оновили свій інвентар.

Спочатку, Кам’янець-Подільський перинатальний центр отримав дитячі ліжка від німецького благодійного фонду «HOPE». Поділився цієї новиною на свохй сторінці у мережі Facebook заступник міського голови Вадим Савчук:

«Сьогодні за сприяння Костюка Вадима, Завадського Віталія та інших небайдужих кам‘янчан прибув уже другий за місяць гуманітарний вантаж з дитячими медичними ліжками»

Вчора ж, медики повідомили на своїй сторінці у Facebook, що:  «Нещодавно у відділеннях інтенсивної терапії та кардіології Кам’янець-Подільської міської лікарні з'явились меблі – спеціальні шафи для медикаментів, інструментарію, інших необхідних у роботі речей. Таку спонсорську допомогу надало лікарні приватне підприємство «Медобори Фарм» мережі аптек «DS». Медики завдячують директору Наталії Миколаївній».

10
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць? Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up