Школярі Кам’янця знайшли приміщення для спілкування та відпочинку

Школярі Кам’янця знайшли приміщення для спілкування та відпочинку
  • 8-12 листопада кам’янецькі учні старших класів представили рідне місто у фіналі конкурсу “Відкривай Україну” у Києві.
  • Тоді народився  проект, який реалізує вільний простір для цікавого  спілкування дітей середнього та старшого шкільного віку.

 

Команда учнів ЗОШ №17 «Об’єктив» продовжує реалізовувати проект, який приніс дітям перше місце у Всеукраїнському конкурсі “Відкривай Україну”. Юні активісти знайшли приміщення, де б вони могли відпочивати, працювати і втілювати в життя нові ідеї. Це  історична будівля на вулиці Шевченка, 17. Наступний крок – дизайн-проект інтер’єру.

Про це повідомляє сайт міської ради.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up