Скільки кам’янчани відпочиватимуть у травні. Вихідні 2018

Скільки кам’янчани відпочиватимуть у травні. Вихідні 2018
Фото з мережі Інтернет
  • На травневі свята кам’янчани матимуть декілька додаткових вихідних.

У травні українці матимуть 10 вихідних разом із святами та суботами-неділями.

1 травня – День праці. Свято припадає на вівторок. Тому понеділок, 30 квітня, зроблять вихідним. Робочий день перенесуть на суботу, 5 травня. Тож, українці будуть відпочивати 28, 29, 30 квітня та 1 травня. Варто додати, що традиційний вихідний 2 травня скасовано.

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – офіційний вихідний. У 2018 році 9 травня припадає на середу. Але робочий день 8 травня буде скорочений на 1 годину.

27 травня – День Святої Трійці цьогоріч відзначатимуть у неділю. При цьому вихідний перенесуть на понеділок, 28 травня. У підсумку українці отримають три вихідні поспіль – 26, 27 та 28 травня.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Де у Кам’янці не буде води? Де у Кам’янці не буде води?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up