Сьогодні обікрали загально-освітню школу №1 Кам'янця-Подільського

Сьогодні обікрали загально-освітню школу №1 Кам'янця-Подільського
  • Сьогодні вранці освітяни виявили, що зникла хвіртка до входу на шкільне подвір'я, про це повідомили у Facebook спільноті «БАТЬКИ - НІНДЗЯ м. Кам'янець-Подільський»
  • Детальніше про крадіжку читайте у матеріалі

Невідомі викрали «повноцінну» хвіртку Загально-освітньої школи №1, яка складається з двох частин і вартує 7 тисяч гривень. На територію школи можна потрапити через 2 хвіртки – одна з центрального входу, інша з входу до їдальні. Крадії викрали по одній частині з кожної хвіртки. Злочин обурив батьків, адже охоронець, який працював цієї ночі не несе матеріальної відповідальності за пропажу.

«Серед нас ВАРВАРИ!!!
Цієї ночі з новенької огорожі ЗОШ 1 було викрадено хвіртку!!!!
Хто посмів вчинити таку нахабну, образливу крадіжку?!!!
Вкрали у нас, батьків, які так тішилися красунею-школою, вкрали в наших дітей!!!!
Це не якась маленька дрібничка, яку можна винести в кишені.. 
Ми дуже сподіваємося, що є такі, хто можливо, бачив, чув чи знає таких ВАРВАРІВ, НЕЛЮДІВ!!! Повідомте в міліцію, в школу, чи телефонуйте на мій номер: 0673379582!!!», йдеться у повідомленні Наталії Секридової.

Нагадаємо, що за роботи охоронця на території школи зник сміттєвий контейнер.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up