Студенти-медики Кам’янця провели флешмоб до Дня здоров’я (ФОТО)

Студенти-медики Кам’янця провели флешмоб до Дня здоров’я (ФОТО)
  • Студенти Кам’янця-Подільського організували флешмоб «Естафета здоров’я».

Студенти Кам’янець-Подільського медичного училища учора, 17 квітня, нагадували жителям міста про важливість ведення здорового способу життя. Юні медики організували святковий флешмоб до Дня здоров’я, під час якого робили спільну розминку та спілкувалися з містянами.

Медики підкреслили, що здоровий спосіб життя – це не просто комплекс фізичних заходів, це стан душі людини та її життєва філософія, тому дуже важливо, щоб суспільство прагнуло до такого щоденного стилю.

Організовно захід студентами І курсу спеціальності «Лікувальна справа» та викладачами Кам’янець-Подільського медичного училища Анною Дзікевич, Антоніною Возович, Тетяною Мазур та за участю заступника міського голови Кам’янець-Подільської міської ради Вадима Савчука.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці До Кам’янця завітала Посол Франції в Україні. Ізабель Дюмон передала саперам захисне спорядження До Кам’янця завітала Посол Франції в Україні. Ізабель Дюмон передала саперам захисне спорядження
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up