Створили нову петицію: кам’янчани хочуть встановити пам’ятник Героям Небесної Сотні

Створили нову петицію: кам’янчани хочуть встановити пам’ятник Героям Небесної Сотні
  • 20 лютого 2017 року мине вже три роки від буремних подій Революції Гідності.
  • За 10 днів українці вшановуватимуть пам’ять Героїв Небесної Сотні.
  • Пам’ятника полеглим Героям у Кам’янці досі немає.
  • ​ Кам'янчанин створив петицію щодо встановлення меморіального пам'ятника Небесній Сотні.

У Кам’янці пам’ятника Небесній Сотні немає. Перед будинок міськвиконкому є лише стела, де раніше стояв Ленін. На стелі висить плакат із портерами Героїв Небесної Сотні, також світлини тих кам’янчан, котрі віддали своє життя у Революції. Час-від-часу там запалюють лампадки, покладають квіти.

Кам’янчанин Степан Гурома вчора, 9 лютого, створив петицію. У ній він звертається до міського голови Кам’янця, Михайла Сімашкевича, з проханням розглянути пропозицію щодо встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

скрін з екрану. Текст петиції

Нагадаємо, для того ,аби петицію розглянули в міській раді, вона повинна набрати понад 250 голосів. Підтримати петицію можна за посиланням. 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up