Свічник, якому 2 століття, покажуть в галереї мистецтв у Кам’янці

Свічник, якому 2 століття, покажуть в галереї мистецтв у Кам’янці
  • Кам’янчан запрошують на відвідини унікальної експозиції.
  • Увазі відвідувачам представляють свічник ХІХ століття, а також як додаток - різьблені свічки ручної роботи.

Щомісяця музей представляє увазі відвідувачів якийсь експонат, що має давню історію та унікальне значення. У червні можна було побачити графин, якому понад 2 століття. А липнева експозиція присвячена свічнику.  До 31 липня кам’янячани та гості міста мають нагоду побачити свічник ХІХ століття. Свічник експонується у презентаційній залі унікальних предметів із фондів музею «Скрижалі часу», - йдеться на сайті музею.

 «Свічник - односвічний у вигляді чоловіка, який тримає  на лівому плечі корзину, що є гніздом для свічки. Чоловік стоїть на круглій підставці, що внизу по краях орнаментована», – йдеться у описі експонату.

Відвідувачі музею можуть також помилуватися різьбленими свічками ручної роботи від майстерні «ELITE CANDLES», котрі будуть тематичним доповненням до експонату.  

Чергова виставка «Історія унікального експонату» запрошує до Галереї мистецтв.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up