Світлина фортеці Кам’янця визнана однією з кращих на міжнародному конкурсі

Світлина фортеці Кам’янця визнана однією з кращих на міжнародному конкурсі
  • Оцінювали і відбирали світлини журі конкурсу «Вікі любить пам’ятки»

Днями у Києві нагородили переможців української частини міжнародного конкурсу фото пам’яток культурної спадщини для Вікіпедії - «Вікі любить пам’ятки». Цьогоріч учасники української частини конкурсу завантажили понад 20 тисяч фотографій. Серед кращих світлин визнали і фотографію Кам'янець-Подільської фортеці Романа Бречко.

Крім перемоги у регіональній номінації, фотографія Кам’янець-Подільської фортеці увійшла в десятку кращих світлин пам’яток культури України 2018, посівши шосте місце. Переглянути список кращих світлин можна за посиланням.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up