Тренування собак та відбитки пальців. Якою у Кам’янці була ярмарка правоохоронних професій (ФОТО)

  • У Кам’янці відбулась ярмарка професій правоохоронних служб України з метою зорієнтувати молодь міста у виборі майбутнього фаху.
Тренування собак та відбитки пальців. Якою у Кам’янці була ярмарка правоохоронних професій (ФОТО)
Фото: Кам’янець-Подільський відділ поліції

Подивитися як працюють різні служби правоохоронних органів у Кам’янці можна було вчора, 13 травня, у ярмарці професій. Показували власні вміння та спорядження підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Начальник Кам’янець-Подільського відділу поліції Юрій Білянський розповів: «Даний захід спрямований на ознайомлення громадськості із повсякденною роботою даних служб та професійною орієнтацією молоді, щоб допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі таких професій, як поліцейський, пожежник, кінолог, прикордонник та інших, а також посприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники шкіл грамотно будували свій професійний шлях».

Як повідомляє прес-служба поліції Кам’янця, під час заходу можна було посидіти у поліцейському та пожежному авто, потримати у руках справжні пістолети, автомати, гранати, прийняти участь у тренуванні службових собак, подивитися у тепловізор та біноклі, отримати на пам'ять відбитки власних рук.

Супроводжував захід оркестр ГУНП в Хмельницькій області «The Khmelnytskyi police big band».

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up