«…три слої асфальту» за гроші німецького інвестора. У Кам’янці роблять нове дорожнє покриття

«…три слої асфальту» за гроші німецького інвестора. У Кам’янці роблять нове дорожнє покриття
Фото із сайту міськради
 • По вулиці Черняхівського згодом з’явиться 500 метрів нового дорожнього покриття.
 • На проект виділили 2,7 млн. гривень.
 • Ці кошти інвестував завод з кондиціонування насіння «КВС».

Нове дорожнє покриття облаштовують по вулиці Черняхівського. Про це йдеться на офіційному сайті Кам’янець – Подільської міської ради. У facebook мер міста Михайло Сімашкевич пише:

«Це буде якісне дорожнє покриття, виконане за усіма технологіями та стандартами. Роботи проводяться фактично з нуля і це буде нова дорога, адже комунальники стелять три слої асфальту. Реалізація проекту здійснюється за інвестиційні кошти заводу з кондиціонування насіння "КВС"».

Скрін із допису Михайла Сімашкевича
Скрін із допису Сергія Бабія

Відновлюють  дорогу завдяки інвестиційним коштам “КВС”. Проект вартує 2,7 мільйони гривень. Представник німецького інвестора також перевіряє якість асфальту та належний рівень роботи.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі (2)
 • noName

  Ще б знайти інвестора для об’їздної дороги..

  Приїжджали друзі з Польщі, не могли натішитися, казали, що це найгірша дорога яку бачили у житті.. так сміялися, аж на ср*ки падали.. я ім сказав, що це пам’ятка архітектури: - "дорогу римляни будували!"... повірили..;))
 • Буд Камянець

  От би ще знайти інвестора щоб у інший бік до магазину "Рукавичка" зробив таке покриття та проінспектував )
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up