Центр розмінування у Кам’янці відвідала військова делегація з Італії (ФОТО)

Центр розмінування у Кам’янці відвідала військова делегація з Італії (ФОТО)
  • Військовослужбовцям з Італії провели екскурсію Центром розмінування.

Військовослужбовці із Італії сьогодні, 5 липня, завершили ознайомчий візит до Центру розмінування у Кам’янці. До делегації, яка відвідала об’єкт, входили підполковник Лоренцо Ді Белла та Аташе з питань оборони Посольства Італії в Україні полковник Рікардо Крістоні.

Як повідомляє на сторінці у мережі Фейсбук прес-офіцер Андрій Агєєв, візит іноземців розпочався з презентації Центру розмінування. Під час заходу заступник начальника Центру підполковник Олег Гаврилюк розповів про структуру, призначення військової частини та поінформував про діяльність Центру розмінування за напрямком пошуку, знешкодження (знищення) саморобних вибухових пристроїв. Розповів про досвід роботи військових саперів з саморобними вибуховими пристроями.

Гостей познайомили з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби.

Іноземці також відвідали заняття в рамках «Багатонаціональної тренувальної групи — Україна» (JMTG-U), поспілкувались з українськими та канадськими військовослужбовцями.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Фото дня: квітами по стінах. У Кам’янці з’явиться ще один стінопис Фото дня: квітами по стінах. У Кам’янці з’явиться ще один стінопис
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up