У Будинку культури Кам’янця відбудеться безкоштовний інструментальний концерт

У Будинку культури Кам’янця відбудеться безкоштовний інструментальний концерт
  • Насолодитися шедеврами народної інструментальної можна буде 7 червня.

Кам’янчан запрошують 7 червня відвідати концерт інструментальної музики. Послухати виконання народного оркестру Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка можна буде на сцені оновленого Будинку культури.

Колектив зіграє програму творів в оригінальних сучасних оркеструваннях під керрівництвом професора кафедри музичних мистецтв Івана Мариніна.

Початок концерту о 18:00, вхід вільний.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up