У Кам’янець-Подільській фортеці готують нову виставку до туристичного сезону

У Кам’янець-Подільській фортеці готують нову виставку до туристичного сезону
  • Нову виставку у Старому замку готують музейники до відкриття туристичного сезону.

У Старому замку Кам’янця у п’ятницю, 20 квітня, о 16:00 відбудеться презентація виставки «Народи, об’єднані історією: Коріатовичі на Поділлі». Музейники готують її до ювілейного відкриття туристичного сезону у місті, повідомляють на сайті міської ради.

Зокрема усі бажаючі зможуть побачити унікальний макет Кам’янець-Подільської фортеці за описом 1494 року. Директор Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба на сторінці у мережі Facebook поділився дописом реалізатора макету, який зазначив, що даний експонат буде розміром близько 1,9 х 1,4 метра, у масштабі – 1-100. Створювали мініатюрну фортецю три місяці.

У матеріалі використано фото із сайту міської ради та зі сторінки у мережі Facebook ‎Alex Welt‎.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up